Postitatud

Kuidas valida

Pakume laia valikut trenažööre. Endale sobiva leidmiseks vaadake allpool olevaid trenažööride kirjeldusi ning valige tõhusaim. Kirjeldustes on välja toodud, milline trenažöör on parem lihaste tugevdamiseks ning millisega saab kõige kiiremini kaalu langetada.

Crosstraineri laenutus

Miks on Crosstraineri trenažöörid algajatele parim valik:

1. Treeningu raskust reguleeritakse sõltuvalt koormusest, mis on valitud trenažööril.

2. Treening mõjub suurele osale kehast, eriti aga kätele, jalgadele ja südamele. Efektiivseks kaalulangetamiseks tuleb treenida väiksel koormusel ja palju liigutada. Lihaste arendamiseks tuleb koormust tõsta. Kardiotreeningu jaoks tuleb vahelduseks kergele koormusele ja keskmisele kiirusele rakendada ka raskemat koormust ja suuremat kiirust.

3. Treeningkoormus põlvedele on kerge tänu keha toetamisele kätega (taastusraviks pärast luumurde või insulti sobib paremini velotrenažöör).

 

Jooksuraja laenutus

Jooksurada on esmaklassiline kardiotrenažöör koduseks kasutamiseks. Jooksuradade erinevaid mudeleid on saadaval palju. Meie spetsialiseerume koduseks kasutamiseks mõeldud jooksuradade väljarentimisele.

 

Velotrenažööri laenutus

Velotrenažöör on väga tõhus kaalu langetamiseks ja kadriotreeninguks (suured pöörded madalal kiirusel). Piisavat professionaalset koormust aga ei ole velotrenažööriga võimalik saavutada, sest neil ei saa treenida pedaalide peal seistes. Velotrenažöör on hea valik neile, kes tahavad kaalu langetada ja hoida end vormis, samuti taastusraviks peale traumasid.